Kurs programını indirmek için tıklayınız.

Sayın Meslektaşlarım,

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, Resusitasyon Derneği ve Avrupa Resusitasyon Konseyi (ERC) işbirliği ile, Antalya’da İleri Yaşam Destiği (İYD) Kursu düzenlenecektir.

Anestezi uzmanlığı eğitimi sırasında veya anestezi uzmanı olduktan sonra bilgi pekiştirmek amacıyla çok önemli olan kardiyopulmoner resusitasyon (KPR) eğitimi için katkıda bulunacak olan ERC-İYD kursu 24-25 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya’da, Rixos Sungate Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Avrupa Resusitasyon Konseyi’inin 2015 rehberine uygun olarak geliştirilmiş olan bu ileri yaşam desteği uygulayıcı kursu  (ERC ALS provider course) icin başvurmak isteyenlerin https://www.erc.edu/ adresinden Avrupa Resuistasyon Konseyi sayfasına girip kaydolmaları gerekmektedir. Avrupa’da da düzenlenen bu kursların standartları gereği belli bir katılımcı sayısının üzerinde kayıt kabul edilmemektedir.

Kurs Katılım ücreti 750 TL olup, her iki gün tam katılım sağlanması beklenmektedir. Kursun sonunda başarılı olanlara 5 yıl geçerli olan ERC ALS provider sertifikası verilecektir. Katılım ücretini yatırmış olanlara kurs öncesi hazırlık için kurs kitabı gönderilecektir.

(Kaydolmak icin bahsedilen sayfa https://www.erc.edu/ adresinden açıldıktan sonra en altta yer alan course calendar üzerine tıklayarak ülke olarak Türkiye’yi seçerek takvimden Ekim ayına girip, 24-25 Ekim Antalya Rixos Sungate Hotel Antalya yazan kutucuğa tıklamanız gerekmektedir – bu şekilde sistem sizi yönlendirecektir).

Lütfen once sistemden kaydınızı yaptırınız, sonra kurs ücretini yatırınız, son olarak da dekontu – bana ulaştırınız (faks veya e-mail ile). Sadece sistemden kayıt yapanların kurs ücretini yatırmaması durumunda kayıtları sistemden silinebilecektir. Sadece ücret yatırıp, sisteme kayıt olmayanlar ise kursa kayıtlı görünmediklerinden kursa alınamayacaklardır. Bu nedenle kayıt işlemlerinizi lütfen belirtilen şekilde yapınız.

Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.resusitasyon.org ve TARD web adresinden de ulaşabilirsiniz.

Dekontun üzerine adınızı-soyadınızı, ve size ulaşabileceğimiz cep telefonu numarasını, belirtmeyi unutmayınız.

GARANTİ BANKASI
Adı/Unvanı : RESÜSİTASYON DERNEĞİ
Hesap No: 1373/6299959
IBAN: TR95 0006 2001 3730 0006 2999 59
EGE UNİV.TIP FAKÜLTESİ ŞUBESİ

Kurs veya müracaat ile ilgili sorularınız icin beni her zaman arayabilirsiniz.

Kurs Direktörü
Prof.Dr.Gönül TEZCAN KELEŞ
Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi
Anesteziyoloji ve Reanimasyon A.D. Manisa
Cep: 0532.6354209
E-Mail:Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.