Sayın Meslektaşlarım,
 
Türkiye Resusitasyon Derneği ve Avrupa Resusitasyon Konseyi (ERC) işbirliği ile, İstanbul’da İleri Yaşam Desteği (İYD) Kursu düzenlenecektir.

Tıp eğitimi sırasında almış olduğunuz kardiyopulmonerresusitasyon (KPR) eğitiminizi derinleştirmek ve özelliklehasta ile birebir ilişkili bir dalda uzmanlık yapıyorsanız hayat kurtarıcı KPR uygulamalarını rahatlıkla yapabilmeniz ve algoritmalara hakim olabilmeniz için katkıda bulunacak olan ERC-İYD kursu 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde İstanbul’da (İstanbul  Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İngilizce Tıp Derslikleri) gerçekleştirilecektir.

Avrupa ResusitasyonKonseyi’inin 2015 rehberine uygun olarak geliştirilmiş olan bu ileri yaşam desteği uygulayıcı kursu  (ERC ALS Provider Course) icin başvurmak isteyenlerin https://www.erc.edu/ adresinden Avrupa Resuistasyon Konseyi sayfasına girip kaydolmaları gerekmektedir. Avrupa’da da düzenlenen bu kursların standartları gereği belli bir katılımcı sayısının üzerinde kayıt kabul edilmemektedir.

Kurs Katılım ücreti 750 TL olup, her iki gün tam katılım sağlanması beklenmektedir. Kursun sonunda başarılı olanlara 5 yıl geçerli olan ERC ALS provider sertifikası verilecektir. Katılım ücretini yatırmış olanlara kurs öncesi hazırlık için kurs kitabı gönderilecektir.

(Kaydolmak için bahsedilen sayfa https://www.erc.edu adresinden açıldıktan sonra en altta yer alan “course calendar” üzerine tıklayıp ülke olarak Türkiye’yi ve takvimden Aralık ayını seçip 17-18 Aralık Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - İstanbul yazan kutucuğa tıklamanız gerekmektedir – bu şekilde sistem sizi yönlendirecektir).
 
Lütfen once sistemden kaydınızı yaptırınız, sonra kurs ücretini yatırınız, son olarak da dekontu – üzerinde kitabın gönderilmesini istediğiniz adres ve telefon numaranız ile birlikte bana ulaştırınız (faks veya e-mail ile). Sadece sistemden kayıt yapanların kurs ücretini yatırmaması durumunda kayıtları sistemden silinebilecektir. Sadece ücret yatırıp, sisteme kayıt olmayanlar ise kursa kayıtlı görünmediklerinden kursa alınamayacaklardır. Bu nedenle kayıt işlemlerinizi lütfen belirtilen şekilde yapınız.

Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.resusitasyon.org adresinden de ulaşabilirsiniz.

Dekontun üzerine adınızı-soyadınızı, açık adresinizi ve size ulaşabileceğimiz cep telefonu numarasını, eğer faks ile gönderecekseniz mutlaka e-mail adresinizi de belirtmeyi unutmayınız.

GARANTİ BANKASI
Adı/Unvanı : RESÜSİTASYON DERNEĞİ
Hesap No: 1373/6299959
IBAN: TR95 0006 2001 3730 0006 2999 59
EGE UNİV.TIP FAKÜLTESİ ŞUBESİ

Kurs veya müracaat ile ilgili sorularınız için beni her zaman arayabilirsiniz.

Kurs Direktörü
Prof.Dr.Gönül TEZCAN KELEŞ
CelalBayar Üniversitesi Tıp Fakültesi
AnesteziyolojiveReanimasyon AD
45010 Uncubozköy – Manisa/Türkiye
Tel:   0236 236 03 30-1301
GSM: 0532 635 42 09
E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Faks: 02362370213