Planlanmış Erişkin İleri Yaşam Desteği Kursları (ERC - ALS)

 

Tarih Kurs yeri Kurs Direktörü
17-18 Aralık 2016 İ.Ü. Cerrrahpaşa Tıp Fakültesi  İSTANBUL Prof.Dr. Gönül TEZCAN KELEŞ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
7-8 Ocak 2017 İ.Ü. Cerrrahpaşa Tıp Fakültesi  İSTANBUL Prof.Dr. Oktay DEMİRKIRAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
14-15 Ocak 2017 Başkent Üniversitesi  Dr. Turgut Noyan Uyg. ve Araşt. Merkezi  ADANA Prof.Dr. Şule AKIN ENES   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
11-12 Şubat 2017 Patalya Lakeside Resort Hotel  ANKARA Doç.Dr. Hülya TÜRKAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
25-26 Şubat 2017 Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi SAMSUN Prof.Dr. Nurcan DORUK  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
18-19 Mart 2017 Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi   ELAZIĞ Prof.Dr. Oktay DEMİRKIRAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Kayıtlar "European Resuscitation Council" web sayfasından (www.erc.edu) yapılmaktadır. 

Türkiye Resüsitasyon Derneği ve Avrupa Resüsitasyon Konseyi (ERC) işbirliği ile Erişkin İleri Yaşam Desteği (İYD) Uygulayıcı Kursları düzenlenecektir.

Tıp eğitimi sırasında veya mezuniyet sonrasında bilgi pekiştirmek amacıyla çok önemli olan kardiyopulmoner resüsitasyon (KPR) eğitimi için katkıda bulunacak olan İleri Yaşam Desteği kursları listede belirtilen tarih ve yerlerde yapılacaktır.

Avrupa Resüsitasyon Konseyi’inin rehberine uygun olarak hazırlanmış olan bu kurslara (ERC-ALS Provider Course) katılmak isteyenlerin web sayfası aracılığıyla (https://www.erc.edu) başvurmaları gerekmektedir. Avrupa’da da düzenlenen bu kursların standartları gereği belli bir katılımcı sayısının üzerinde kayıt kabul edilmesi mümkün değildir. Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.resusitasyon.org adresinden de ulaşılabilir.

Katılım ücreti 750 TL olup her iki gün tam zamanlı katılımın sağlanması beklenmektedir. Kurs başvurusunu ERC web sayfasında tamamladıktan sonra katılım ücretini belirtilen banka hesabına yatırmış olan ve başvurduğunuz kursların direktörlerinin “E-mail” adreslerine dekontunu iletenlerin kayıtları kesinleşecek ve kurs öncesi ön hazırlık olanağı sağlanacaktır.

NOT: Dekontun üzerine açık adresinizi ve size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaralarınızı belirtirseniz bizlere kolaylık sağlamış olursunuz.

Saygılarımızla
Resüsitasyon Derneği adına,
Prof.Dr. Şule AKIN ENES  - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Prof Dr. Handan BİRBİÇER - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

GARANTİ BANKASI
Adı/Ünvanı: RESÜSİTASYON DERNEĞİ
Hesap No: 1373/6299959
IBAN: TR95 0006 2001 3730 0006 2999 59
EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ŞUBESİ