Sayın Meslektaşlarım,

Türkiye Resusitasyon Derneği ve Avrupa Resusitasyon Konseyi (ERC) işbirliği ile, İzmir’de İleri Yaşam Destiği (İYD) Kursu düzenlenecektir.

Anestezi uzmanlığı eğitimi sırasında veya anestezi uzmanı olduktan sonra bilgi pekiştirmek amacıyla çok önemli olan kardiyo pulmoner resusitasyon (KPR) eğitimi için katkıda bulunacak olan ERC-İYD kursu 7-8 Mayıs 2016 tarihlerinde İzmir’de (Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Dekanlık Binası) gerçekleştirilecektir.

Avrupa Resusitasyon Konseyi’nin 2015 rehberine uygun olarak geliştirilmiş olan bu ileri yaşam desteği uygulayıcı kursu (ERC ALS provider course) icin başvurmak isteyenlerin https://www.erc.edu/ adresinden Avrupa Resuistasyon Konseyi sayfasına girip kaydolmaları gerekmektedir. Avrupa’da da düzenlenen bu kursların standartları gereği belli bir katılımcı sayısının üzerinde kayıt kabul edilmemektedir.

Kurs Katılım ücreti 750 TL olup, her iki gün tam katılım sağlanması beklenmektedir. Kursun sonunda başarılı olanlara 5 yıl geçerli olan ERC ALS provider sertifikası verilecektir. Katılım ücretini yatırmış olanlara kurs öncesi hazırlık için kurs kitabı gönderilecektir.

Kaydolmak icin: Kursa hakkında bilgiler ve Kayıt için Tıklayınız.

Lütfen önce sistemden kaydınızı yaptırınız, sonra kurs ücretini yatırınız, son olarak da dekontu üzerinde kitabın gönderilmesini istediğiniz adres ve telefon numaranız ile birlikte bana ulaştırınız (faks veya e-mail ile) Sadece sistemden kayıt yapanların kurs ücretini yatırmaması durumunda kayıtları sistemden silinebilecektir. Sadece ücret yatırıp, sisteme kayıt olmayanlar ise kursa kayıtlı görünmediklerinden kursa alınamayacaklardır. Bu nedenle kayıt işlemlerinizi lütfen belirtilen şekilde yapınız.

Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.resusitasyon.org adresinden de ulaşabilirsiniz.

Dekontun üzerine adınızı-soyadınızı, kurs kitabının gönderilmesini istediğiniz adresi ve size ulaşabileceğimiz cep telefon unumarasını, eğer faks ile gönderecekseniz mutlaka e-mail adresinizi de belirtmeyi unutmayınız.

GARANTİ BANKASI
Adı/Unvanı : RESÜSİTASYON DERNEĞİ
HesapNo: 1373/6299959
IBAN: TR95 0006 2001 3730 0006 2999 59
EGE UNİV.TIP FAKÜLTESİ ŞUBESİ

Kurs veya müracaat ile ilgli sorularınız için beni her zaman arayabilirsiniz.

Kurs Direktörü
Prof. Dr. Gönül TEZCAN KELEŞ
Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi
Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD
45010 Uncubozköy – Manisa/Türkiye

Tel:   0 236 236 03 30-1301
GSM: 0 532 635 42 09
Faks: 0 236 237 02 13