Türkiye Resüsitasyon Derneği ve Avrupa Resüsitasyon Konseyi işbirliği ile Ankara''da İleri Yaşam Desteği (İYD) Uygulayıcı Kursu düzenlenecektir.

Tıp eğitimi sırasında veya mezuniyet sonrasında bilgi pekiştirmek amacıyla çok önemli olan kardiyopulmoner resüsitasyon (KPR) eğitimi için katkıda bulunacak olan İleri Yaşam Desteği kursu 14 Mart - 15 Mart 2015 tarihlerinde Ankara''da (Patalya Lakeside Resort&Hotel, Haymana Yolu 4. km Gölbaşı, 06830, ANKARA) gerçekleştirilecektir.

Avrupa Resüsitasyon Konseyi’inin rehberine uygun olarak geliştirilmiş olan bu kurs (ERC-ALS Provider Course) için başvurmak isteyenlerin web sayfası aracılığıyla (https://www.erc.edu/) başvurmaları gerekmektedir. Avrupa’da da düzenlenen bu kursların standartları gereği belli bir katılımcı sayısının üzerinde kayıt kabul edilmesi mümkün değildir. Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.resusitasyon.org adresinden de ulaşılabilir.

Katılım ücreti 750 TL olup her iki gün tam zamanlı katılımın sağlanması beklenmektedir. Kurs başvurusunu ERC web sayfasında tamamladıktan sonra katılım ücretini yatırmış olan ve aşağıdaki “E-mail” adresine dekontunu iletenlerin kayıtları kesinleşecek ve kurs öncesi ön çalışma olanağı için kurs kitabı gönderilecektir.

NOT: Dekontun üzerine kurs kitabının gönderilmesini istediğiniz adresi ve size ulaşabileceğimiz cep telefonu numarasını belirtirseniz bize kolaylık sağlamış olursunuz.

Saygılarımla 

Kurs Direktörü

Doç.Dr. Hülya TÜRKAN
GATA Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD
ANKARA
GSM: 0532 2548396
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

GARANTİ BANKASI
Adı/Ünvanı: RESÜSİTASYON DERNEĞİ
Hesap No: 1373/6299959
IBAN: TR95 0006 2001 3730 0006 2999 59
EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ ŞUBESİ