Türkiye Resüsitasyon Derneği ve Avrupa Resüsitasyon Konseyi işbirliği ile Gaziantep’te İleri Yaşam Desteği (İYD) Uygulayıcı Kursu düzenlenecektir.

Tıp eğitimi sırasında veya mezuniyet sonrasında bilgi pekiştirmek amacıyla çok önemli olan kardiyopulmoner resüsitasyon (KPR) eğitimi için katkıda bulunacak olan İYD kursu 13-14 Aralık 2014 tarihlerinde Gaziantep’te (Zirve Üniversitesi Kızılhisar Kampüsü'nde) gerçekleştirilecektir.

Avrupa Resüsitasyon Konseyi’inin rehberine uygun olarak geliştirilmiş olan bu kurs (ERC ALS Provider Course) icin başvurmak isteyenlerin web sayfası aracılığıyla (https://www.erc.edu/) başvurmaları gerekmektedir. Avrupa’da da düzenlenen bu kursların standartları gereği belli bir katılımcı sayısının üzerinde kayıt kabul edilmesi mümkün değildir. Kurs ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.resusitasyon.org adresinden de ulaşılabilir.

Katılım ücreti 600TL olup, her iki gün tam katılım sağlanması beklenmektedir. Katılım ücretini yatırmış olanlara kurs öncesi ön çalışma olanağı icin kurs kitabı gönderilecektir.

Katılım ücreti 600TL olup, her iki gün tam katılım sağlanması beklenmektedir. Katılım ücretini yatırmış olanlara kurs öncesi ön çalışma olanağı icin kurs kitabı gönderilecektir.

NOT: Dekontun üzerine kurs kitabının gönderilmesini istediğiniz adresi ve size ulaşabileceğimiz cep telefonu numarasını belirtirseniz bize kolaylık sağlamış olursunuz.

Saygılarımla

Kurs Direktörü
Prof.Dr.Nurcan DORUK

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon AD
Mersin/İÇEL

GSM: 0532 3767467
Faks: 0324 3373738
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

GARANTİ BANKASI

 

Adı/Ünvanı : RESÜSİTASYON DERNEĞİ
Hesap No: 1373/6299959
IBAN: TR95 0006 2001 3730 0006 2999 59
EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTESİ ŞUBESİ